Вінілові магніти на замовлення – найпопулярніший і затребуваний вид сувенірних магнітів, так як він набагато ефективніше паперового варіанту. Даний товар має багато переваг, але головне – бюджетна вартість . Набути успіх і популярність вийшло завдяки зручній функціональності і можливості виготовлення будь-якої форми. Плоский магніт легко кріпиться до металевих поверхонь.

Головні переваги:

  • гідне якість, завдяки сучасному обладнанню;
  • високі естетичні показники;
  • зносостійкість і тривалий експлуатаційний термін;
  • швидкі у друку;
  • оптимальний рівень ціни.

Сотні відбулися компаній купують магнітики з логотипом, як фірмову сувенірну продукцію для своїх клієнтів і бізнес-партнерів. Цей недорогий і ефективний інструмент реклами використовується в промо-акціях, як бонус при купівлі товару. Фірмовий сувенір – ознака хорошого добробуту компанії і відмінний спосіб самовиразитися на тлі численних конкурентів. Це не просто ефективний рекламний інструмент, але і креативний подарунок. Вінілові магніти на холодильнику є в кожній оселі . Цей звичай увійшов в наше життя ще на початку 21 століття і збереглася донині. Магніт – звичний і всіма обожнюваний презент, який ми підносимо друзям і знайомим – такому знаку уваги зрадіє кожна людина. Щоб порадувати друзів і близьких людей оригінальними магнітними сувенірами, досить звернутися за допомогою в надійну компанію. Завдяки новітнім технологіям та розробкам виробництво магнітної продукції стало доступним для людей.

Виготовимо
магніти
для вас будь-якої
складностіОсобливості продукції

Завдяки своїй доступності та бюджетности , вінілові магніти набрали широких обертів популярності. Зараз продукція широко застосовується в цілях реклами. Як наноситься зображення використовуються не тільки фотознімки, а й будь-яка текстова інформація, пов’язана зі сферою діяльності клієнта. Перш ніж купити фотомагніти, потрібно обміркувати його макет і дизайнерське оформлення. Пред’явлена ​​ціла послідовність свої технічні запитання до макетів, і тільки справжній фахівець зможе все грамотно оформити, враховуючи сферу діяльності або індивідуальні побажання замовника. Формат і розмір зображення повинен відповідати цільовим призначенням. Особливий інтерес треба приділити його змістом – щоб він був максимально привабливий і вигідно на Вас «працював» . Якщо поставитися до вибору надзвичайно серйозно і відповідально, то за єдиний тираж можна істотно підвищити рівень своїх продажів. Магнітна продукція виділяється швидкістю виконання і чудову якість зображення. Друк магнітів виходить повнокольоровим, в повній мірі, що відповідає раніше створеного макету в комп’ютерній програмі.

Що пропонує BestMagnets?

Наша компанія пропонує якісне виготовлення магнітів на замовлення на вигідних умовах співпраці. Приймаємо замовлення на будь-який тираж і співпрацюємо з усіма регіонами країни. Завжди даємо професійні консультації – в цьому допомагає досвід роботи. Кожен клієнт за допомогою нашої компанії з легкістю реалізує свої ідеї , а наші досвідчені фахівці, з радістю в цьому допоможуть! У нас працюють кваліфіковані співробітники, які чудово розуміють побажання клієнтів, і при необхідності, допомагають з розробкою дизайну.