ВІЧНИЙ КАЛЕНДАР

Вечный календарь заказать

Вічний календар

63 фішки магніту

Упаковка

550 грн

Вечный календарь

Вічний календар “Black”

63 фішки магніту

Упаковка

550 грн

Представляємо Вашій увазі ексклюзивний і незвичайний вічний календар! Заінтриговані? Так, так – його можна використовувати не один рік! А оформлення – ціле мистецтво! Нестандартний дизайн підкреслюють індивідуальність і практичність. Даний вид календаря комплектується спеціальними фішками (позначками), які нагадають про майбутній важливу подію.

Ви любите виділятися? Значить, це саме те, що Вам необхідно! Вічний календар купити можна і в якості оригінального дизайнерського подарунка – повірте, такий презент буде оцінений по-достоїнству як дорослим, так і дитиною!

Створіть власний календар, який завжди можна буде під себе підлаштовувати і в разі необхідності, щось міняти.

У нас розроблені базові дизайни календарів, які ми зможемо адаптувати під Ваші індивідуальні запити, з додаванням необхідної корпоративної символіки.

Зручний і недорогий календар

Календар складається з невеликих фішок – і в цьому його вся унікальність: їх можна змінювати, в залежності від своїх потреб як магнітні візитки . Календар легко фіксується на будь-якої металевої поверхні (найчастіше, холодильнику). Крім позначень днів тижня, назви місяців і дат, в комплект йдуть магнітики із спеціальною позначкою: “вечірка” (випивка), “відрядження” (транспорт), «тренування» (штанга) “важливо, і, багато інших. Фішка” сьогодні ” використовується завжди, щодня мігруючи з однієї дати на іншу. Магніти, які мають спеціальним позначенням можна легко кріпити / знімати на магніт з конкретною датою. Це чудовий варіант планування, за допомогою якого можна відзначити відповідні дати місяця.

Вічний календар обов’язково задовольнить всі вимоги клієнта з точки зору естетики і функціональності. А з точки зору того, скільки його можна використовувати, так тут він перевершить всі інші види календарів – це факт.

Магніти на замовлення – це доступна ціна в поєднанні з високою якістю робить продукцію ще більш затребуваною і привабливою. Кожен зможе зробити вигідну покупку ексклюзивного і незвичайного календаря як для себе, так і для друзів, колег і родичів.

Вічні календарі купити в Україні – це вигідно і просто! Ваш креативний подарунок викличе захоплення кожного! Співпрацюємо з усіма містами країни і допоможемо Вам зробити замовлення!