Перевага рекламних магнітів на замовлення

Не так давно увійшли в світ реклами магніти, відразу змогли знайти величезну популярність і високий попит. Магніти візитки – це декоративно-художнє прикраса, що несе в собі інформаційну / іміджеве навантаження. На них друкують текстову або графічну інформацію – і тоді самий звичайний вініловий магнітик перетворюється в милий презент або незабутній сувенір. Це один з атрибутів масових рекламних заходів, виставок, акцій, презентацій. Величезна різноманітність варіантів оформлення дає можливість кожному замовнику отримати ефективний маркетинговий інструмент спеціально для своєї компанії.

Розмістивши рекламні магніти на холодильник, у клієнтів перед очима завжди буде знаходитися фірмовий знак і корисна контактна інформація.

Вони моментально фіксуються на металевих поверхнях і мають ряд серйозних переваг:

  • Професійне фотографічне якість зображення і можливість точної колірної передачі.
  • Широкий асортимент вибору (різні формати, оригінальні форми, різноманітність матеріалу виконання)
  • Тривалий експлуатаційний термін.
  • Виконання в стислі терміни (1-3 дні).
  • Доступна і лояльна ціна.

Новітні можливості!

Сотні компаній вже змогли на особистому прикладі оцінити, наскільки благополучней і успішніше стає реклама за допомогою магнітів.

Використання магнітів в сфері реклами і PR пояснюється їх широкою функціональністю і практичністю. Роздача рекламних магнітів привертає загальний інтерес, прилучає споживчу аудиторію і в результаті, продовжує створений ефект реклами.

Як використовувати дану продукцію вирішує замовник – варіантів маса! У цій ситуації, головне – творчий підхід і креативність!

Перспективний напрямок!

Досвідчені маркетологи скажуть, що дієвість продажів при подачі реклами на магнітах залежить від таких нюансів: продуманого сюжету, оригінального слогану або яскравого зображення на аксесуарі. У рекламі дуже важливо створити те, що «зачепить» споживачів і вони звернуть увагу на лаконічний сюжет або привабливу повідомлення. Звернувшись за допомогою до справжніх професіоналів, можна створити ефектні магніти, які будуть в точності відображати всі побажання і вимоги клієнтів. Професійне сучасне обладнання допомагає створювати великі тиражі рекламних магнітів навіть при невеликому бюджеті!