Магнітні візитки – невід’ємна частина кожної сучасної людини. Вони є у представників різних професій. При знайомстві люди обмінюються візитками, які відразу ж потрапляють в гаманець. Згодом цих карток накопичується величезна кількість і зберігати в гаманці їх стає неможливо.

Магнітні візитки, на відміну від звичайних паперових, складно втратити, так як вони переміщаються на холодильник і далі продовжують функціонувати. Тому контактна інформація завжди буде на очах у потенційних клієнтів і посприяє повторним продажу.
Зовсім не дивно, що візитки на магніті стали дуже популярними і затребуваними серед успішних сучасних людей. Вони складаються з: магнітного шару, щільного паперу і глянсовою ламінації, а також мають цілу низку серйозних переваг:

  • легко чіпляються і утримуються на будь-яких металевих поверхнях;

  • мінімальний ризик втрати;

  • тривалий термін служби, стійкість до деформацій;
  • можливий будь-який дизайн і розмір;

  • красивий магніт ніколи не викинуть, до того ж, оригінальною візиткою завжди можна прикрити подряпину на холодильнику).

Сфера використання : таксі, служби доставки, піцерії, салони краси, медичні послуги, юридичні послуги, СТО, і інші компанії в сфері послуг і товарного бізнесу.

Магнітна візитка – це самий креативний і доступний спосіб залишити клієнтам , потенційним споживачам свої контактні дані, а також добре себе зарекомендувати. Якщо бажаєте обзавестися таким потужним маркетинговим інструментом, необхідно звернутися за допомогою в надійну компанію і замовити магніти з логотипом.

Виготовимо
магніти
для вас будь-якої
складностіBestMagnets: просто, швидко, надійно!

Наша компанія вже багато років займається розробкою якісних магнітов з фото, які привертають увагу клієнтів і допомагають успішно просувати товари і послуги. Рекламні магніти на холодильник завжди викликають інтерес з боку оточуючих і потрібно вміти цим скористатися. Отримавши гарну і привабливу візитку, клієнт обов’язково зацікавиться інформацією!

Працюючи над дизайном такого виду реклами, необхідно постаратися зробити її не просто яскравою, але і цікавою для певного оточення. Досвідчений дизайнер знає, де потрібно виділити акцент, і які колірні відтінки вибрати.

Друк магнітів з нашою компанією – вигідно, надійно і швидко! У штаті працюють тільки висококваліфіковані фахівці, а техніка виключно професійна. Візьмемося за виконання будь-якої кількості, в залежності від Ваших потребностей.На виробництві застосовуються сучасні цифрові машини, завдяки чому забезпечується яскравість і насиченість кольорів, чіткість малюнків і написів.
Візитки на магнітній основі виглядають солідно і представницький. Ви можете самостійно придумати малюнок, а ми допоможемо втілити Ваші фантазії в реальність. Оригінальна і барвисте виготовлення збільшить шанси і магніт займе найпочесніше місце на холодильнику або на робочому столі потенційного клієнта.
На нашому сайті вказані найбільш поширені розміри виробів, але є можливість виготовити будь-який оптимальний розмір і форму. Наші досвідчені фахівці допоможуть визначитися з найкращим варіантом дизайну, знайдуть ідеальне співвідношення ціни і якості для бюджету на дане замовлення, і, звичайно ж, в найкоротші терміни вироблять необхідну поліграфічну продукцію.Ви можете бути впевненими, що, отримавши оригінальний магніт з логотипом компанії, Ваш новий знайомий ні за що не втратить його!