МАГНIТНI ПЛАНЕРИ

Магнитные планеры заказать

Магнітний планер А4

21*29 см

магнiтний планер

маркер з пралькой

Упаковка

175 грн

дивитися каталог
Магнитные планеры

Магнітний планер А3

42*29 см

магнiтний планер

маркер з пралькой

Упаковка

275 грн

дивитися каталог

Весь час забуваєте про майбутні важливих справах і подіях? Чи не маєте звички вести щоденник? Скористайтеся супер зручним магнітним планувальником – він завжди буде пам’ятати Ваші плани (тренування, зустрічі, заняття), зручно фіксується на магнітній поверхні над столом / робочою поверхнею, на холодильнику. Таким чином, перелік найважливіших справ буде завжди на виду, а Ви звільните свою голову від тисячі дрібниць …

У чому переваги магнітних планерів?

  1. Зручні і практичні для упорядкування власних думок,
  2. Дозволяють ставити як короткочасні, так і довгострокові завдання.
  3. Дозволяють цілісно поглянути на майбутній обсяг роботи, розвантажити важкі будні.
  4. Привчають мислити креативно і правильно, цінуючи кожну хвилину часу.
  5. Сучасний інструмент планування справ володіє зручною поверхнею пиши-стирай (маркер зі пральки в комплекті).
  6. Довгий термін експлуатації, багатофункціональність.
  7. Доступна цінова категорія (купується набором).

Складаючи список завдань на день / тиждень / місяць / рік, зробите з себе справжнього супергероя, який все встигає і дотримується пунктуальність. Такий виріб стало незамінною річчю для багатьох сучасних людей, так як допомагає поліпшити продуктивність – всі рухи, і вчинки спрямовані в потрібне русло, для досягнення мети.

Чи бажаєте магнітні планери замовити з максимальною вигодою і оперативністю? В такому випадку, скористайтеся послугами нашого інтернет магазину, який пропонує відмінні умови співпраці. Широкий асортимент продукції дозволить підібрати найбільш оригінальну і привабливу для себе модель планера.

 

Ідеальний подарунок для сучасної людини

Ми допоможемо виготовити магнітний планер по Вашому індивідуальним дизайном і будь-якого рівня складності. Незважаючи на стандартний розмір магніту (А3, А4), його розташування може бути, як горизонтальним, так і вертикальним.

Набір планерів можна замовити в якості подарунка колезі, другу або близькій людині – це безпрограшний варіант подарунка і інвестиція для власної ефективності!

Магнітні планери купити можна просто зараз, попередньо вирішивши цільове призначення, дизайн і колір вироби.

Зробіть своє життя більш комфортним, а багатофункціональні і практичні магніти на замовлення в цьому неодмінно допоможуть! Бажаємо вдалих покупок!