МАГНІТНІ КАЛЕНДАРІ ВАРТІСТЬ:

12 місяців

10*7 см

12 шт

БЕЗКОШТОВНО

255 грн

12 мiсяцiв

10*14 см

12 шт

475 грн

Фотокалендар №1

14*20 см

80 грн

Фотокалендар №2

28*20 см

150 грн

Фотокалендар №3

42*29 см

275 грн

Магнітний календар для холодильника вважається економним і оригінальним варіантом презенту, яким можна користуватися мінімум рік.
Такий незвичайний і креативний подарунок на новий рік виконується в різному стилі і містить інформацію різного характеру: рекламу, логотипи компанії, сімейні фото, знімки улюблених пейзажів, кадри домашніх улюбленців – обмежень немає.
Виготовлення магнітних календарів включає в себе всі побажання замовників, виходячи з конкретних цілей. Наприклад, можна виділити значущі дати і іншу важливу інформацію для користувача.

Оригінальний і яскравий календар магніт стане корисною і незамінною річчю в домі, офісі. Такому подарунку зрадіє кожен, незалежно від віку, статі та статусу.
Замовте магнітний фотокалендар з сімейними знімками, які завжди будуть дарувати радість і масу приємних спогадів. Піднесіть батькам календар з Вашими фото – вони неодмінно зрадіють такому презенту! Варіантів для оформлення безліч, головне, проявити фантазію!

Магніт-календар – гарне доповнення до будь-якої реклами, а також приємний подарунок до новорічних свят для клієнтів і бізнес-партнерів.

Виготовимо
магніти
для вас будь-якої
складностіВиробництво

Компанія BestMagnets рада запропонувати виготовлення якісних магнітів на замовлення з будь-якими формами і розмірів, в тому числі, і нестандартних варіантів. Друк цієї продукції виконується на сучасному обладнанні, тому товар відрізняється високою якістю.
Замовити магнітні календарі можна в нашій компанії на вигідних умовах. Кожному клієнту пропонуємо лояльні ціни та індивідуальний підхід.
Наші плюси:

  • Досвід. На ринку знаходимося з 2012 року. Сотні клієнтів щороку довіряють нам виробництво оригінальних магнітних календарів.

  • Якість. Великий досвід і професіоналізм співробітників, сприяє тому, що виконуються друк на магнітах, в повній мірі, відповідають всім технічним вимогам.

  • Оперативність сервісу обслуговування. Замовлення виконуємо протягом від 1 до 3 робочих днів.

  • Лояльні ціни, індивідуальний підхід.

Купить магнитный календарь на холодильник можете просто сейчас любым удобным способом! Удачных покупок!