Серед усіх представлених магніти на замовлення широку популярність здобули м’які магніти. Це вінілові вироби, в які додана прошарок спіненого полімеру.

Товщина їх досягає до 4х мм . Магніт на еластичною підкладці являє бюджетну сувенірну продукцію, попит на яку збільшується.

Виглядає набагато солідніше і презентабельний, ніж звичайний вініловий варіант. При виготовленні подібних магнітів використовується м’який спінений матеріал – ізолон, що робить його більш об’ємним.

На магнітної продукції розміщуються: улюблені пейзажі і пам’ятки, домашні улюбленці, реклама. Магніти на ізолоні прослужать чудовим презентом для проведення рекламних акцій.

На них зручно розміщувати логотипи торгових марок, емблеми та текстові написи. Також призначаються для дітей молодшої вікової категорії і виконуються з героями мультфільмів і іншими дитячими персонажами.

Рекламний магніт використовується в якості презенту при проведенні масових акцій і заходів, т.к. При виробництві оптом його вартість стає ще дешевше!

Виготовимо
магніти
для вас будь-який
складностіЗавдяки своїй доступності та бюджетности , вінілові магніти набрали широких обертів популярності. Зараз продукція широко застосовується в цілях реклами.

Як наноситься зображення використовуються не тільки фотознімки, а й будь-яка текстова інформація, пов’язана зі сферою діяльності клієнта.

Перш ніж купити фотомагніти, потрібно обміркувати його макет і дизайнерське оформлення. Пред’явлена ​​ціла послідовність свої технічні запитання до макетів, і тільки справжній фахівець зможе все грамотно оформити, враховуючи сферу діяльності або індивідуальні побажання замовника.

Формат і розмір зображення повинен відповідати цільовим призначенням . Особливий інтерес треба приділити його змістом – щоб він був максимально привабливий і вигідно на Вас «працював».

Якщо поставитися до вибору надзвичайно серйозно і відповідально, то за єдиний тираж можна істотно підвищити рівень своїх продажів. Магнітна продукція виділяється швидкістю виконання і чудову якість зображення.

Магнітні візитки виходять повноколірного, в повній мірі, що відповідає раніше створеного макету в комп’ютерній програмі.

ПЕРЕВАГИ СПІВПРАЦІ З НАШОЮ КОМПАНІЄЮ

Ми завжди надаємо можливість вигідно придбати м’які магніти. Приватне виробництво магнітної продукції, приносить цілий ряд серйозних плюсів:

  • дозволяє строго стежити за якістю і терміном виготовлення товару;

  • дає можливість оформлення і створення креативної продукції за індивідуальним замовленням;

  • багатий асортимент, вибір оптимального розміру і формату, виходячи з поставлених цілей;

  • професійна допомога досвідченого дизайнера при оформленні макета магнітика на холодильник;

  • візуальний контроль виробів у партіях при виробництві – гарантія стовідсоткової якості.

Якщо Ви бажаєте придбати яскраві та оригінальні ізолонових магніти на замовлення, скористайтеся послугами нашої компанії – ми знайдемо індивідуальний підхід до кожного клієнта. Наша продукція відрізняється лояльною і доступною ціновою категорією, яка варіюється в різних діапазонах.

Купити м’які магніти може кожен з Вас в будь-який зручний час. Наші фахівці завжди проконсультують і допоможуть визначитися з унікальним дизайном.

На сайті зібрана інформація про дану продукцію, Ви можете скористатися нашими запропонованими розмірами і форматами або запропонувати свої. Проявляйте свою фантазію, у Вас неодмінно все вийде!