ФІГУРНІ МАГНІТИ

Фигурные магниты
фигурные магниты купить
фигурные магниты на заказ

ВИГОТОВЛЕННЯ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ДИЗАЙНУ

БУДЬ ЯКА
ФОРМА

БУДЬ ЯКИЙ
РОЗМІР

Фігурні магніти – одні з найпопулярніших і поширених видів магнітиків для холодильника. Від вінілових магнітів стандартних форм їх буде відрізняти ексклюзивний, а також індивідуальний дизайн. Підсумковий результат буде залежати від сфери, в якій будуть використовуватися магнітки. Звернувшись до наших фахівців можна бути впевненим, що на етапі виготовлення дизайну Ваші ідеї не будуть обмежені.

Незвичайні фігурки магнітів стануть сучасним і оригінальною прикрасою, а також потужним маркетинговим інструментом. Цей, на перший погляд простий але дієвий варіант послужить стильною візитною карткою компанії або приватної особи.

Красиві і презентабельні магніти на замовлення з висічкою стануть чудовим доповненням (подарунком) до основного товару – так можна висловити повагу до свого клієнта і заодно подати ненав’язливу приховану рекламу бізнесу.

Використання фігурних магнітів

У яких випадках варто придбати продукцію?

  • якщо бажаєте висловити знак вдячності та поваги співробітникам своєї фірми, віддячити за хорошу роботу;

  • при організації тренінгів, презентацій, виставкових ярмарків, конференцій, корпоративних вечорів;

  • якщо є потреба посилити результативність рекламної компанії, заявити про себе, підняти продажі і т.д .;

  • при оформленні запрошень або подарункових магнітів на весілля.

Магніти з вирубкою ненав’язливо і ефективно розрекламують Вашу компанію, зроблять символіку бренду впізнаваною, а послуги або продукція будуть користуватися попитом. У них більш презентабельний зовнішній вигляд і нестандартна форма, чим відрізняються від вінілових виробів.
Ці сувеніри стануть хорошим і корисним прикрасою Вашої кухні.

Виготовимо
магніти
для вас будь-якої
складностіФігурні магніти на замовлення

Наша компанія має чудову можливість виготовляти фігурні магніти під замовлення. Оформлення буде залежати тільки від Вашої фантазії. З огляду на всі Ваші вимоги і особливості, ми спеціально на замовлення виконаємо магніти будь-якої форми і складності. За все року роботи в даній сфері ми накопичили великий досвід, тому охоче беремо замовлення будь-якого рівня складності. Сучасне обладнання дозволяє робити фігурні магніти невеликими тиражами без використання штампа.

Наші досвідчені фахівці допоможуть розробити оригінальні магніти на замовлення. Пропонуємо оптимальне співвідношення ціни і якості, завжди готові порадувати цікавими ідеями. Ніколи не працюємо за шаблонами, кожне замовлення для нас унікальний! Для більш детальної інформації звертайтесь за номерами телефонів, що представлені на сайті.