Виготовлення
магнітівНАША ПРОДУКЦІЯ:

Магнітні
візитки

Фото
магніти

Вінілові
магніти

М’які
магніти

Весільні
магніти

Магнітні
календарі

Вічний
календар

Фігурні
магніти

Магнітні
планери

Анатомія наших магнітів

НАШІ ПЕРЕВАГИ:

Власне виробництво

Оптимальний термін виготовлення

На ринку
з 2012 року

Лояльні
ціни

Виготовлення
від 1шт.

У кожному будинку є предмети, якими люди не користуються, але цінують їх найбільше. Ці предмети зберігають наші найкращі спогади, є нічим іншим, як давно полюбилися сувенірами – магніти на замовлення. Саме з ними пов’язані події, які хочеться випробувати заново. Дана продукція знайшла широку сферу застосування та використовуються на холодильниках, магнітних стінах і дошках.

Красиві магнітики на замовлення з оригінальним дизайном привертають до себе все більше уваги. Вони активно використовуються в рекламних цілях, виділяють бренд серед конкурентів. Виготовленіі магнітів на замовлення дарують клієнтам – незвичайний подарунок , який буде постійно нагадувати про компанії, стимулювати цільову аудиторію придбати продукцію певного бренду. На них розміщують логотип торгової марки, інформацію про пропоновані послуги і товари, так як вони часто використовуються як презентаційний, роздатковий матеріал.

Друк на магнітах втілить Ваші ідеї в реальність . Тут Ви проявите свою фантазію і створите унікальні вироби з незвичайним дизайном. За допомогою яскравих, привабливих і приємних на дотик магнітиків, можна здивувати і порадувати дорогих і близьких людей.

Виготовимо
магніти
для вас будь-якої
складностіВИГОТОВЛЕННЯ МАГНІТІВ
НА ХОЛОДИЛЬНИК

Ми пропонуємо якісне виробництво наступних видів магнітів:

Кожен вид має різними характеристиками і цільовим призначенням.

ЧОМУ ВИБИРАЮТЬ НАС

    • виготовлення сувенірних і рекламних магнітів здійснюється висококваліфікованими фахівцями на власному обладнанні;
    • оптимальні терміни виготовлення (1-5 днів);
    • великий досвід роботи в даній сфері дозволяє брати замовлення різного рівня масштабу (роздріб, опт );
    • лояльний і оптимальний рівень цін;
    • допоможемо з оформленням будь-якого зображення на магніті. Це може бути, як опис, а також Ваші готові зображення, фото, які ми переносимо на магніти. До кожного замовлення проявляємо індивідуальний підхід і цінуємо кожного свого клієнта.

Магніти на замовлення порадують своїми гнучкими ціновими пропозиціями </ strong> і вигідними умовами. Наша фірма відповідає за якість продукції на кожному етапі виготовлення. Переконатися в цьому Ви зможете на особистому прикладі! Залишайте заявку на сайті в будь-який час, менеджер зв’яжеться при першій же можливості.